| Áññч a întrebat:

Am vazut un film in care era o ksa bantuita de o fetita care a fost omorata de tatal ei. In acea casa s`a mutat o familie care avea tot o fetita sh ea a crezut ca si-a facut o pr imaginara dar era fantoma fetitsei. stie cineva cum se num filmu?

Răspuns Câştigător
| TwixulDrept a răspuns:

Filmul se numeste Jocuri Imaginare
http://www.cinemagia.ro/filme/imaginary-playmate-imaginary-playmate-33247/
L-am vazut si eu :D

6 răspunsuri:
| xalex96x a răspuns:

Probabil era Fenomene Stranii care este un serial! In fiecare vineri seara pe Discovery!

| BuburuzăCuProbleme a răspuns:

Buna :*:*

Nu cumva ai vazut acest pasaj la "Fenomene stranii" pe Discovery?raised eyebrows
Povestea imi este foarte cunoscuta, iar eu imi amintesc ca am vazut asta la "Fenomene stranii".

Dar daca nu, bafta... :*

| AliAli94 a răspuns:

L-am vazut mai demult dar am uitat cum ii zice...
vezi ca la avatarul meu fac reclama la colgate byeeeeeeeee

| AliAli94 a răspuns:

Era pe discovery?
sau era film?
daca era film inseamna ca l-am vazut

| AliAli94 a răspuns:

Era pe discovery sau era film? Daca era pe discovery inseamna ca nu l-am vazut

| AliAli94 a răspuns:

Stii ca ti-am zis ca la avatar fac reclama la colgate nu mai merge sa salvez profilul nu stiu ce are ca acolo zice ca la salvat