| anonim_4396 a întrebat:

Buna am vazut acum 2 ani un film in care era vorba despre o fetita pe nume cindy care avea o prietena imaginara adica fantoma nu mai tin prea bine minte filmu va rog pls ajutati-ma

8 răspunsuri:
| masokista a răspuns (pentru faramatania):

Da dar nu pot sa-l vad pe acest site.

| faramatania a răspuns (pentru masokista):

Păi link-ul respectiv ți l-am dat pentru a citi despre film și a vedea dacă corespunde cerințelor tale, bineînțeles că nu-l poți vedea acolo, dar nici nu poți prelua un link cu filmul, de aici, deoarece este contrar politicii acestui site.

Răspuns utilizator avertizat
| Andreea555012 a răspuns:

Cumva fantoma prietenoasa? Sau hide and seek?

| masokista a răspuns:

Era o fantoma prietenoasa cu care se juca iar filmulo este tras dintr-o poveste phineas si ferb)

| masokista a răspuns:

Cred ca era ceva cu imaginary

| Daron a răspuns:

Bună, era vorba despre două fete gemene blonde care puteau să iasă din corp şi să vorbească una cu cealaltă?