| xFaith a întrebat:

As avea 2 intrebari.

1. Acum o saptamana era o comedie la televizor. nu stiu sigur cum se numea, ceva in genul : ( copilul iadului, oricum era ceva legat de iad si era comedie )
Puteti sa imi spuneti cum se numea filmul?

2. Cand eram mica ma uitam pe casete video la filme disney. Era un film.
Era cu o fatita care tatal ei era un cavaler, iar dupa ce a murit tatal ei. un dusman al tatului ei a luat`o prizoniera pe mama sa. Apoi ea a reusit sa fuga si s-a intalnit parca, cu un baiat orb si apoi cu 2 dragonii happy
Imi puteti spune cum se numea filmul?

Răspuns Câştigător
| sara2523 a răspuns:

Primul se numeste copiii iadului. stiu, e o comedie buna! despre al doilea habar n-am. scuze! sper ca te-am ajutat oricum! funda?

2 răspunsuri:
| Bitza91 a răspuns:

1-Copiii Iadului(Prima tv parca)
2-Nu stiu.