| diana1137 a întrebat:

As vrea niste anime-uri romantice, nu conteaza daca aau si fantastic sau altegenuri dar nu vreau sa fie cu lupte
am vazut multe animeuri, ex: SAO, vampire knight(ambele sez)
, brothers comflict, diabolik lovers, uta no prince sama(ambele sez), uraboku, kaichou wa maid sama, etc
vreau o scurta descriere va rog si sa fie anime care sa merite vazut

Funda pentru cele mai bune

4 răspunsuri:
| frosty98 a răspuns:

Amnesia,e un anime foarte interesant despre o fata care si-a pierdut cunostinta si cand s-a trezit nu isi mai amintea nimic despre cine era si de fiecare data cand murea se ducea in alta dimensiune unde avea alt iubit etc. intr-un final mi se pare un love story genial big grin

Răspuns utilizator avertizat
| frosty98 a răspuns:

Inca 2 anime-uri interesante mai sunt Izurata no Kiss si Skip Beat

Răspuns utilizator avertizat