| Mihai87 a întrebat:

Aș vrea să îmi fac abonament la Disney+. Se merită abonamentul?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți faci abonament 1 luna și vezi daca merită.

11 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tu stii daca merita, daca iti plac anumite seriale, filme etc la care doar ei au exclusivitate

| Violleta2022 a răspuns:

Personal as spune ca nu merita... am avut pentru jumatate de an si l-am inchis, ca nu am vazut nimic interesant.

| Mihai87 explică (pentru Violleta2022):

Până la urmă mi am făcut aseară cont. Nu cred că l țin mai mult de o lună, are multe filme pe care le am văzut deja.

| dullcat a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu.Te plictisesti de toate la un moment dat, fie ca vorbim despre Disney, Netflix, Hbomax si asa mai departe.Dar poti incerca sa vezi cum e cateva luni, gusturile difera mult.

| Furnicuta000 a răspuns:

Da, eu ma uit acum numai pe disney, am lasat netflixul.
La disney e 7 lei pe luna primele 3 luni, apoi 37 lei. Eu zic ca 7 lei nu costa nici un sandvis deci macar o luna incearca.
Daca esti baiat si iti plac filmele si serialele de actiune, sf, drama etc si animatiile sa stii ca sunt o groaza. Eu m-am uitat mai mult la serialele astea cunoscute gen neveste disperate, anatomia lui grey, lost, modern family etc. Depinde de fiecare ce gen prefera

| Sophieka a răspuns:

Daca esti din 87... Ce sa mai spunem daca vi cu astfel de intrebare.

| ALM2000RO a răspuns:

Da, merită dacă te uiți măcar de 2-3 ori pe săptămână. Recomand!

| Florian80 a răspuns:

In niciun caz nu recomand! Nu merita banii .filme.slabe ...doar reclama de el

| Anonimboy111 a răspuns:

Merita rau de tot, iti recomand american horror story

| Anna120220 a răspuns:

Buna!
Personal, consider ca e o investitie buna doar daca ai timp sa te si uiti in mod regulat, adica, daca platesti abonamentul si te uiti doar mai rar, de exemplu o data sau de doua ori pe saptamana poate te vei gandi ca nu prea merita avand in vedere faptul ca nu te uiti asa mult/des si ca banii se puteau duce pe altceva.
In schimb, daca esti genul care se uita mai des si nu ti se pare o suma prea mare de cheltuit pentru un abonament, atunci da, merita, pentru ca te poti uita oricand la aproape tot ce doresti.

| Larisamonica a răspuns:

Mai bine ți ai face abonament la Netflix