| cristialex90 a întrebat:

As vrea sa imi fac un site cu detalii despre filme, ce nume imi recomandati sa ii pun?

5 răspunsuri:
| lilme89 a răspuns:

Sunt prea multe site-uri de genul asta, si intr-un final ajungi sa-ti para rau.

Plus ca ai nevoie de mult timp de lucru la el, ca sunt o multime de filme, mai ales ca esti in urma. happy

| Andy7 a răspuns:

InfoMoviewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Detailed movie by cristialex `ninety

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii limbajele de programare web si alte chesti d`astea, apoi poti vorbi de www.movie.info
intra pe http://gazduire.ro si ia-ti un nume de domeniu, de exemplu ". info" este si ieftin si se potriveste site-ului!
Succes

| cristialex90 explică:

@Wiccan In primul rand stiu limbajele de programare, am gazduire si domeniu bineinteles ca imi voi lua. info de la godaddy, eu am intrebat doar de numewinking