| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa incep un nou anime dar nu stiu cu ce, as vrea unul romantic cu un baiat de la 17 ani in sus, sa fie mai realistic, si sa nu fie pervers laughing, si sa nu fie nana spune-ti tot ce gasiti big grin

5 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Deci vrei romance cu minim de ecchi.
Nodame Cantabile
Peach Girl
Myself; Yourself
Bokura ga Ita
Kimi ni Todoke

Anime destul de realistice.

| AnimeChu a răspuns:

Lovely Complex happy

| Kesariona a răspuns:

Elfen Lied. Eee... intr-un fel romantic. Oricum e trist happy

| Sabryy a răspuns:

thinking Naruto Shippuden? :S

| KlaraWeiss a răspuns:

Nu mai am stire de anime noi bune romantice, dar tin minte ca printre cele mai bune anime pe care le-am vazut vreodata au fost Twelve Kingdoms si Mushi-si; da' nu prea sunt romanticehappy. Adica mai deloc. Merita insa sa le vezi, zic eu.