| weed312 a întrebat:

Deci...eu sunt un baiat de fel cam rusinos si romantic iar prietena mea vrea sa fiu mai "pervers" cu ea ma puteti ajuta cu niste sfaturi? funda

Răspuns Câştigător
| RammsteinHH a răspuns:

Frate,nu gandi, doar fa.
Daca vrei sa o prinzi de fund sau de orice alta parte a corpului, prinde-o fara timiditate.
Daca ea vrea sa fii de ce sa nu fii?
Lasa timiditatea frate ca nu te duce nicaieri.

| weed312 explică (pentru RammsteinHH):

Bun raspunsu asta o sa ma ajute mult iti multumesc foarte mult vad cand ies cu ea ce pot sa fac...

| RammsteinHH a răspuns (pentru weed312):

Bafta!

6 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai intreab o si spune i sa ti spuna Exact Ce Vrea De tine! ok?

| neutrino a răspuns:

Vezi dictionarul si conformeaza-te.

| altrix a răspuns:

Chestia cu prostituatele nu e o idee buna.
1. Dai bani aiurea
2. Nu sti ce fel de boli are.

Si daca prietena ta vrea, dai frate! Dai sa se sature, lasa romantismu, esti romantic dupa ce ii stapanesti pofta.
Nu sunt multe fete care ar vrea acelasi lucru, deci esti un om norocos ^^

| Elbow a răspuns:

Îi zici așa: „E prea târziu deja, vreau să te cer de nevastă și să-ți bag covrigu-n fund"