| simi1989 a întrebat:

As vrea sa revad un film dar nu imi amintesc cum se numeste:era ceva de genul...ia voia sa divorteze si el trebuia sa semneze actele, s-a dus sa il caute sa le semneze si acolo si-a dat seama ca inca il iubeste... va rog daca puteti sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Hei. Cred ca te referi la Bounty Hunter.
E super filmu. si daca nu la asta te referi iti recomand sa il vezi. Acum ca l-am cautat si eu o sa il mai revad :)
http://www.imdb.com/title/tt1038919/
Bafta.

| simi1989 explică:

Bounty hunter l-am vazut.dar daca mai stii cateva de genu asta poti sa imi spui, mersi anticipat