| PotatoMustDie a întrebat:

As vrea sa stiu ce categorii de filme va plac si ce film\e din acea categorie in special mie horror Saw(toate partile) si Destinatie finala (la fel toate partile). Destinatie finala imi place pentru ca toti sfarsesc >>>morti!!!!

Răspuns Câştigător
| Stefunny a răspuns:

Pai horror,politiste,comedie,romantice si de aventuri.
Filme fav:Freaky Friday,Freedom Writers,Ghost Whisiperer,Leon,Meet Joe Black,Seven,Untraceable, Click, etc.

3 răspunsuri:
| elenushaha a răspuns:

De fapt in destinatie finala 2 nu mor tipa si politistul

| JMBMihai a răspuns:

Parerea mea e sa intrii pe www.Filme-Live.com si www.Eu-Tube.eu si gasesti o groaza de filme mult mai tari decat cele spuse!

| beatris_7924 a răspuns:

Imi plac tot felul de filmele