| X3RO a întrebat:

As vrea si eu niste filme apocaliptice. Gen cu zombi sau cu sfarsitul lumii. Fara seriale.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, deci dacă trăiești in momentul de fata și nu te-ai uitat cumva la The Maze Runner (Labirintul) sau cel puțin nu ai citit cărțile sau ai auzit de seria aceasta (conținutul cărțilir este introdus in filme), atunci degeaba exiști laughing)
Ce zici de The 5th Wave nu ai ce sa spui, e bun, de asemenea Extinction.

Altele precum the rezort, plague.

Totusi îți recomand cu caldura the maze runner (urmărește toate cele 3 filme) și the 5th wave și nu vei regreta! Garantez!

Funda?; x

7 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

The road
War of worlds
I am legend
World war z

| Sn4k3 a răspuns:

Dawn of The Dead
28 Days/Weeks Later
World War Z
I Am Legend
REC
Quarantine
Resident Evil 1-6
The Mist
30 Days of Night 1, 2
Cloverfield 1-3
Zombieland
Carriers
The Colony
Battle LA
Battleship
Priest
After Earth
The Book of Eli
The Day After Tomorrow
The Road
Armageddon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deep Impact (1998)
The Happening (2008)

| gheorghe699 a răspuns:

Ce limbaj?"gen',"m.ie"..etc asta chiar este generatia care nu citeste decat cartea de identitate.

| X3RO explică (pentru gheorghe699):

Mai nou esti judecat si dupa limbaj? Nu poti sa stii cat am citit sau cat voi mai citi.

| gheorghe699 a răspuns (pentru X3RO):

Ai dreptate, dar saracia vocabulaului, saracia lexicala, cu cateva expresii la "moda'.

| PsyhoChild a răspuns (pentru gheorghe699):

Gheorghe exagerezi prea mult. Cuvantul ''gen'' este sinonim cu precum sau ''ca si'' deci tu nu ai nici-un drept sa judeci acest cuvant, si nicidecum persoanele care il folosesc