| georgia99 a întrebat:

ATENTIE TPU! Nu stiu sa fac colaje(cu poze) am nevoie de ajutorul vostru! Pentru asta imi trebuie un program special? Daca da sa imi dea si mie cineva un site cu un program va rog! Am nevoie URGENTA de colaje!

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

Poti incerca pizap.com sau poti sa-ti descarci photoscape sau http://www.picmonkey.com/

7 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Si tocmai la categoria asta te-ai hotarat sa postezi? La rubrica tehnologie se potrivea mai bine, pe langa asta primeai si mai multe raspunsuri.

| georgia99 explică (pentru floresdemayo):

Am gresit NA!

| floresdemayo a răspuns (pentru georgia99):

Tu crezi ca eu nu gresesc? Nu ti-am spus-o cu dusmanie. Doamne fereste! Sper ca n-ai luat-o cu rautate! Dar cand ai probleme cu diferite programe la calculator, acolo se uita, de obicei, cei care se stiu la asa ceva. Asta nu inseamna ca ei nu trec cu vederea si peste alte rubrici. Deci, sa nu te superi, oK? Te pup.

| georgia99 explică (pentru floresdemayo):

Nu m-am supartat

| YourDreams a răspuns:

Pentru colaje cu poze poti folosi si Pizap caute pe net sigur gasesti. Sper ca te-am ajutat happy FUNDA?smug

| teodem a răspuns:

Daca ai windows, in calculatorul tau trebuie sa ai deja programa movie maker, daca nu o sedcarci de pe net e cea mai simpla si mai comoda dintre toate.