| anonim_4396 a întrebat:

Ati vazut filmul "2012"? cum vi s-a parut?

Răspuns Câştigător
| justagirl2 a răspuns:

Mi-a placut. efectele speciale sunt super(l-am vazut la cinema), povestea in schimb dupa cum a zis si Pirate cam trasa de par. tot LA se scufunda, numai ei se salveazabig grin dar per total merita vazuthappy. "The day after tomorrow" este un film foarte interesant, tot in gen 2012, adica trateaza acelasi subiect-sfarsitul lumii

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Prezinta o situatie imaginara de semi-apocalipsa, cam tras de par, ce sa zic.

| axeldavid a răspuns:

Frumos merita vazut.

| CupY a răspuns:

Puțin exagerat cu regia, vechiul sfârșit de film aritistic. În rest este excepțional. Are niște imagini de cazi pe spate, sunet efecte...

| isabella_8229 a răspuns:

Ce sa zic filmul a fost bun chiar foarte bun dupa parerea mea merita vazutlove struck