| Rioko a întrebat:

Cum vi s-a parut filmul 2012?

Răspuns Câştigător
| Monycina a răspuns:

.:::Buna::.
Poi filmul e fost destul de interesant, bine realizat, m-a tinut mereu in suspans. Mie mi-a placut acest film iar nota mea pentru el este 10 happy cu felicitari

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Impresionant! Mi-a placut foarte mult! Am pus si eu mai de mult o intrebare asemanatoare. Atentie la raspuns, care l-am ales castigator: http://www.tpu.ro/......resionata/

| JustMe a răspuns:

Mie sincer nu mi-a placaut, m-a plictisitstraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O realizare tehnica deosebita, un stil pueril, gen Sindbad marinarul, o distributie mediocra si o reclama forte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma inspaimantat straight face

| ♀ кɨđµ°♀ a răspuns:

Mi s-a parut super regizorul este super tare la fel si efectele speciale. Daca este cum se zice in calendarul maias in 2012 va veni "apocalipsa", dar nu ai ce crede ca s-a mai spus si in 1985.Nu a fost nimic.

| pufuletenebun a răspuns:

Mi s. a parut foarte impresionat, m.am cam cutremurat cand l.am vazut!