| wolder a întrebat:

Ati vazut filmul Friday the 13th? Va speriat?

Răspuns Câştigător
| CandyHearts a răspuns:

Nu m-a speriat si in general filmele de acest gen nu ma sperie ci imi dau o senzatie asa... de durere parca..atunci cand ii taie sau ii tortureaza ma gandesc daca s-ar intampla in realitate ce tare ar dureahee hee

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Da. A fost un film destul de slabut. Altele sunt mai infricosatoare.

| inafewwdaysT a răspuns (pentru Elvina):

Gen? da-mi si mie o idee te rog. sau niste filme de comedie sau de dragoste, ca sambata e ziua mea si am si eu nevoie de niste idei de filmehappy ( apropo implinesc 13 si nu vreau filme prea deochite:d) adica asa, doar putin

| Elvina a răspuns (pentru inafewwdaysT):

De dragoste> Laguna albastra din 2009, The first time, de groaza> Mirrors, Saw, comedii> Ice Age, Madagascar 3.

| Keyko a răspuns:

Nu chiar. oricum mi s a parut o porcarie

| biscuiticulapte a răspuns:

Nu m-am speriat deloc, ba chiar am ras! oricum e dragutel filmul.dar daca vrei ceva cu adevarat horror iti recomand sa il ocolestilaughing