| SummerSmile97 a întrebat:

Ati vazut serialul "Supernatural? big grin

Cum vi s-a parut? happy

Daca nu l-ati vazut, merita vazut!winking

Răspuns Câştigător
| Tymmi a răspuns:

Super tare! Dar inca nu s-a terminat...mai sunt cateva episoade din sezonul asta. Imi pare tare rau ca se va termina, deja m-am obisnuit ca in fiecare sambata sa imi descarc episodul care s-a difuzat vinerea in America si sa ma uit. Sam si Dean(adica Jerad si Jensen) sunt foarte draguti, si ca actori sunt de nota 10. Iti recomand un alt serial foarte fain, The vampire diaries. Pup!:*

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie imi place serialul,, the vampires diaries''. daca ai timp, uita-te!
chiar merita vazut happy
Un An Nou Fericit love struck

| Tymmi a răspuns:

Un an noua fericit! app. Din cate am inteles supernatural apare pe 27, succes cu asteptarealaughing

| MistikkGirl a răspuns:

Hello...
Cuvinte pentru acel serial, chiar nu am... e super serialul, Sam & Dean sunt cei mai tari, si cei mai frumosi, un serial horror de succes si chiar merita de vazut...
Tymmi : serialul merge dar o sa coninue dupa sarbatori, toate serialele se stopeaza pin pe data de 24 ianuare (cel putin stiu despre spn, si tvd)si o sa continue, asa este de sarbatori.acum trebuie sa se difuseze ep 12 sez 6...si asa tvd ep 12 sez 2. o sa fie in 2011...