| KiDaAnDrEeA a întrebat:

Merita vazut serialul Supernatural?

9 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cu siguranta merita. Este serialul meu preferat (insa pana la sezonul 6 inclusiv, dupa aceea isi cam pierde farmecul, dupa parerea mea) si chiar si acum mai revad anumite episoade din el.

| KiDaAnDrEeA explică (pentru thegatekeeper):

Multumesc inca o data tuturor pentru sfat este foarte bun serialul.:X:X este exact genul de serial pe care il cautbig grin:X

| thegatekeeper a răspuns (pentru KiDaAnDrEeA):

Ma bucur ca e pe gustul tau.

| faramatania a răspuns:

Nu chiar, e pe alocuri plictisitor.Sunt altele mai bune.

| Anca95 a răspuns:

Da. Este serialul meu preferat

| Velea_Arabela_1984 a răspuns:

Da, mie mi-a placut foarte mult, merita vazut.Ti-l recomand.happy

| Laddery a răspuns:

DA! E bestial am vazut vreo cateva sezoane dupa care nu am mai gasit episoade pe net si m-am lasat. Dar merita sa vezi!

| KiDaAnDrEeA explică (pentru Laddery):

Ok mersi sfaturi tuturor! happy ^_^

| Raluca1993 a răspuns:

Da mie mi s-a parut destul de bun happy