| T0T a întrebat:

Au apărut deja primele 5 episoade din American Horror Story dar nici măcar o subtitrare la niciunul dintre ele nu am găsit. Știu că și anul trecut au apărut mai greu subtitrările la acest serial dar acum totuși a ajuns la episodul 5 și mi-e greu să cred că nu e.
Puteți să îmi spuneți dacă au apărut, și dacă da, unde găsesc, dacă nu, când credeți că apar?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Nu au aparut subtitrarile, cred ca trebuie sa apara cat de curand avand in vedere cat au intarziat cu ele.
Daca stii engleza, uita-te cu subtitrare in engleza http://rotrailer.blogspot.ro/2016/09/american-horror-story-sezonul-6.html

| T0T explică (pentru Sn4k3):

Mă descurc și cu engleza(aleg situații din astea când nu am alternativă) dar sincer îmi e mai comod să le văd în română, sunt mai familiarizat cu ea dacă mă înțelegi.

2 răspunsuri:
| ℛąin a răspuns:

Încearcă pe veziserialeonline.