| Nustiucenume22 a întrebat:

Hei TPU

Vreau sa ma uit si eu la serialul American Horror Story si nu gasesc videoclip subtitrat in romana. Am cautat pe toate site-urile (cred) si am gasit unele videoclipuri dar nu erau subtitrate. Imi puteti lasa si mie vreun link de la serial? (sa aiba subtitrare).

Multumesc.

Cel mai bun raspuns : FUNDA :p

Răspuns Câştigător
| cristina710 a răspuns:

Poti sa te uiti aici
http://vezi-online.ro/episoade/american-horror-story

| Nustiucenume22 explică (pentru cristina710):

Nu are subtitrare sezonul 1 ep 1

| cristina710 a răspuns (pentru Nustiucenume22):

Are subtitrare, probabil ai dezactivat-o tu fara sa iti dai seama
stiu ca are reclame dar eu m-am uitat la serial pe site-ul asta si mi se deschideau doar 2 maxim 3

| Nustiucenume22 explică (pentru cristina710):

Si daca e sa fie dezactivata, cum o activez?

| cristina710 a răspuns (pentru Nustiucenume22):

Langa chestii aia de la volum scrie cc
apesi pe cc si apoi dai default

| Nustiucenume22 explică (pentru cristina710):

Gata, am reusit. Mersi mult

| cristina710 a răspuns (pentru Nustiucenume22):

Cu placere

10 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Uita-te pe fsplay, veziserialeonline
Sau scrie american horror story online subtitrat si o sa iti dea mai multe site-uri pe care te poti uita (pe google sa scrii)
Iar pentru reclame, ia-ti adblock sau ublock. Vizionare placuta!

| Sociopat a răspuns:

Invata sa fii pirat.