| anonim_4396 a întrebat:

Azi am vazut ultimul episod din sezonul 2 din The Vampire Diaries.si nu prea am inteles ceva! Jeremy este si el vampir acum? straight face Si ce parere aveti despre final? Ce v-a placut si ce nu? Si in legatura cu sezonul 3 cand va aparea?=D

Răspuns Câştigător
| CRETZULINAA_9710 a răspuns:

Si eu tot azi am vazut ultimul episodbatting eyelashesjeremy nu este vampir, iar anna si vicky (fantome)se implica in relatia lui cu bonnie, apunand in situatia de a alege intre ele si bonnie.tongue. despre sfarsitul sez.2[nu este finalulon the phonemi se pare trist deoarece a murit matusa Elenei iar Klaus a scapat viu si nevatamatsad nu-mi mai place ca elena s-a apropiat de Damon, dar in schimb imi place apropierea dintre caroline si tylorhee heesper ca elena va ramane cu stefan love struck erau asa fericiti impreuna:l. sezonul 3 va aparea in septembrie unul cate unul.Ti-am spus ce am stiut.Succes:*

7 răspunsuri:
| Saya a răspuns:

Nu este vampir doar ca acum suporta consecintele vrajii ce a facut-o bonnie sa il aduca la viata

| chibiusa a răspuns:

Hello, jeremy nu este vampir, dar dupa cum a spus si bonny, cei care se intorc de pe taramul mortii nu se intorc la fel. in cazul nostru, jeremy se pare ca s-a intors cu o anumita putere, si aceea de a vedea spiritele celor morti.
serialul mi se pare super tare, sper doar sa nu il scoata pe damon de tot din peisaj big grin
sezonul 3 va aparea in toamna

| klaws007 a răspuns:

Cine stie unde gasesc cartea in limba romana?

| Criss22 a răspuns (pentru klaws007):

Cartile le gasesti aproape in toate hipermarketurile.incearca in real sau auchan eu le-am gasit si sunt in romana.pacat eu caut pe engleza

| Maria_6260 a răspuns:

Sezonul 3 apare pe 9 septembrie:*. nici eu nu stiu cum au aparut alea 2laughing)

| Criss22 a răspuns:

Cu siguranta jeremy nu este vampir iar vicky si anna sunt doar fantome.sezonul 3 urmeaza in septembrie si se anunta a fi sezonul originalilor...parerea mea e ca klaus va avea o foarte mare importanta in viitor...iar pentru elena si damon m-am bucurat cel mai tare, go delena

| klaws007 a răspuns (pentru Criss22):

Totusi eu sincer cred ca klaus il va ajuta pe stefan sa lupte cu originalul suprem michael.