| Onutzyk a întrebat:

Breaking Dawn va fi interzis minorilor?
Mie nu mi se pare drept caci nu se va mai uita nimeni la el.
Si... app daca esti cu un adult poti sa intri in cinema chiar daca esti minor?

Pls rasp dau funda big grin:*

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Pai inca nu se stie daca va fi interzis sau nu minorilor.Premiera e debea in 18 noiembrie 2011.Pana atunci se pot intampla multe.Intradevar daca ar fi interzis popularitatea filmului va scadea dramatic si de aici ma gandesc, ca vor face in asa fel incat sa nu fie interzis.Bafta!

| Myuu a răspuns:

As murii daca ar fi!

| Grimalkin a răspuns:

Pana la urma, interzis sau nu, minorii tot o sa-l ia de pe net.

| LifeIsNotPerfect a răspuns:

Sa fie interzis NU! as muri daca nu as putea sa-l vad chiar daca am citit cartea insa dc ar fi interzis e super cred
@Grimalkin ai dreptate o sa fie si pe net pentru ca eclipsa a fost imediat dupa ce a fost la cinema

| Meda_3269 a răspuns:

...ar fi chiar f aiurea sa ne interzica asta! dar cu siguranta vom putea daca ne baga in adult! asa am facut eu la Saw 7! laughing