| FluturasulTau a întrebat:

Bun TPU! Cine ma ajuta cu un anime de dragoste in care baiatul sa fie mai rau si mai pervers cu fata adica sa nu fie genul de print cu inima pe tava dar sa stea dupa ea chiar daca fata nu vrea sau ceva in genul asta, fata sa spuna ca nu vrea, intelegeti? Si baiatul sa fie chiar dragut!

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Anime?
Habar n-am.
Dar iti spun un film The Vampires Diares.
E ce vrei tu. ( nu e de groza )

| DianaDiaa a răspuns:

Inteleg big grin dar nu prea stiu. Cand primesti un raspuns bun sa ma anunti te rog :d

| Paix a răspuns:

Incearca Bleach : ( ii tot ce vrei )winking

| Lush99 a răspuns:

Seikon no Qwaser, Bokura ga ita, Lovely Complex, Nana, Fruits Basket, Chrono Crusade, DN Angel, InuYasha, Kaze no Stigma, Pretear, Vampire Knight, Kamisama Hajimemashita.