| RyAngel a întrebat:

Bun TPU! Cine ma ajuta cu un anime de dragoste in care baiatul sa fie mai rau si mai pervers cu fata adica sa nu fie genul de print cu inima pe tava dar sa stea dupa ea chiar daca fata nu vrea sau ceva in genul asta, fata sa spuna ca nu vrea, intelegeti? Si baiatul sa fie chiar dragut! Adica asta e cel mai important baiatul sa fie dragut si restul nu conteaza la fel de mult laughing Stiu Kaichow wa maid-sama, Shugo Chara, Special A, Spiral, Fruits Basket, Hakuoki... ceva in genul astora sau si Code Geass fiindca il ador pe Lelouch. Cam ca astea va rog! Arigato!

5 răspunsuri:
| RyAngel explică:

L-am vazut laughing

| Caroline07Forbes a răspuns:

Ce zici de Kaze no stigma? Gasesti toate cele 24 de episoade pe deseneanime.ro

| Caroline07Forbes a răspuns:

Ce zici de Kaze no stigma? Gasesti toate cele 24 de episoade pe deseneanime.ro. Sper ca te-am ajutat.

| iusty12 a răspuns:

Zero no Tsukaima: mie mi s-a parut un anime pervers.
Nazo no Kanojo: are niste momente pe acolo.

| Simon_Maya_1990 a răspuns:

Bokura ga ita...(baiatul e dragut si pervers)paradis kiss(aici fata e mai intepata)