| Alle23 a întrebat:

Aceste intrebari sunt pentru cei care vizioneaza The Vampire Diaries :
1. Moare Klaus? Dar Elijah/ Rebekah?
2. Cu cine va ramane Elena?
3. Klaus va fi cu Caroline?
4. Ce se intampla cu Jeremy? (ce devine el)
5. Moare Ric? Si de ce?
6. Matt si Tyler. cu cine vor mai fi?
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| DianaPetre a răspuns:

1.Nu mor.
2.In sezonul 5 ramane cu Damon.
3. Klaus o lasa pe o fata insarcinata(nu Caroline, daca te-ai uitat la H2o cred ca o sti pe cloe, pe ea o lasa insarcinata).
4.El e vanator de vampiri, dupa ce moare Bonni il invie si moare ea.
5.Da Ric moare. Parcaa fost ucis, nu mai stiu exact( vei afla tu).
6.Matt este cu Rebekah si Tyler cu Caroline.
Funda?

| Alle23 explică (pentru DianaPetre):

Mersi mult!
Dar daca Klaus nu o lasa insaracinata pe fata aia, ar mai fi fost cu Caroline?

2 răspunsuri:
| DianaPetre a răspuns:

NU