| alexutzaioana a întrebat:

Heii, am si eu niste intrebari despre sezonul 4 din TVD (The Vampire Diaries):
1. Klaus si Caroline o sa fie impreuna?
2. Daca raspunsul la prima intrebare este afirmativ, atunci ce se va intampla cu Tyler?
3. Va fi ranit cineva de catre noul vanator de vampiri? NU vreau sa stiu cine.
4. Care-i treaba cu tatuajul sau ce Dumnezeu are vanatorul pe mana?
5. Bonnie si Jeremy isi vor continua relatia?
6. Damon si Elena o sa fie, in sfarsit, impreuna?
7. Daca da, in ce episod se va intampla asta?

Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| qMiruq a răspuns:

1.Nu
2.Tyler se întoarce în oraş şi îşi continuă relaţi cu Caroline.
3. Vânătorul de vampiri moare, iar noul vânător devine Jeremy fiind silit de Klaus, Damon şi Alarick să omoare vampiri să extindă tatuajul.
4. Tatuajul complet este harta către leacul pentru vampiri ca să redevină oameni, dar este şi drumul către mormântul lui Sillas.
5.Da,până când Jeremy moare.
6. Damon şi Elena vor avea o partidă sălbatică de sex, pe urmă vor fii împreună un timp.( până moare Jeremy şi Damon o forţează pe Elena să-şi oprească sentimentele, devenind o scorpie ca şi Katherine. )
7.Nu mai ştiu exact episodul, dar serialul e Demenţiaal, merită să-l vizionezi în continuare. Multe dintre situaţii se răstoarnă şi îl face din ce în ce mai interesant, vizionare plăcută în continuare! kiss

| alexutzaioana explică (pentru qMiruq):

Multumesc mult pentru raspunsuri!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu
2. tyler ramane in oras cu [,] caroline pentru ca [,] klaus pleaca
3. care vanator?
4. aaa pai vanatorul ala moare (nu-i mai stiu numele) dar jeremy devine vanator in locul lui (si el moare) iar tatuajul e harta catre leacul pentru vampiri -> ca sa devina oameni
5. da
6. da
7. sincer am uitat si asta dar oricum Elena fiind vampir se va apropia mai mult de damon si il va mai lasa la o parte pe stefan
Cu placere sper ca te-am ajutat

| Faruece a răspuns:

La 1 e nu si la 5 si 6 este da happy

| BiancaTănase321 a răspuns:

1.Nu
2.Tyler se va întoarce Mystic Falls si va fi din nou cu Carolina
3.Vanatorul de vampiri moare, fiind ucis de Elena, iar noul vantor de vampiri este Jeremy si pana la urma moare si el.
4. Tatuajul este harta carte leacul care ii poate face pe vampiri,oameni din nou, dar si drumul catre Silas, fiind si o singura doză din leac, iar cu leacul acela, poate murii Silas.
5.Da,dar pana cand Jeremy moare din cauza lui Katherine.
6. Damon si Elena vor avea o partidă de s**, iar dupa ce Jeremy moare Damon o forțează pe Elena sa-si oprească sentimentele, Elena fiind supusa lui Damon, iar Elena se va hranii din elevii de la liceu si alti oameni.
7.Nu-mi mai aduc aminte, pentru ca si eu sunt tot la sezonul 4 episodul 20.Merita vizionat acest serial! Mie mi se pare cel mai bun serial din istoria serialelor!