| robycu a întrebat:

Acum cativa ani am vazut un film pe care am uitat cum se numeste si as vrea tare sa dau de el:in film se face ca 2 tineri,provenind din familii rivale,se casatoresc iar parintii fetei omoara pe baiat si familia lui chiar in noaptea nuntii lor. Tin minte ca un lersonaj se numea Dante,si purta o sapca in stil italian!
Daca stiti ceva de acest film va rog sa imi spuneti cum se numeste,multumesc, funda!

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Acesta este The Last Don 1 1997. Dar nu este un film este o mini serie de 2 sau 3 parti. the last don 2 1998. Parca are si partea 3 cercetezi tu. Si nu uita de funda.Succes
https://en.wikipedia.org/wiki/The_Last_Don

| robycu explică (pentru CatalinVictor1985):

Merci catalin, merci tare mult!

1 răspuns: