| emma10140 a întrebat:

Aici am mai multe intrebari pentru fanii Naruto Shippuden.
1)Exista o modalitate sa vad episoadele mai repede? Adica, vreau sa spun ca eu am auzit tarziu ca a aparut Naruto Shippuden si imi e greu sa tin pasul.Am ajuns la episodul 60 abia si vreau sa le vad joia atunci cand se dau pe saitul ala, dar nu vreau sa vad inainte de a vedea episoadele din urma.Cum pot oare sa maresc pasul ca sa ajung macar la episidul 200 in 4 zile.Pot oare? Este posibil?
2)E adevarat? Naruto si sakura se vor saruta?
3)E adevarat ca naruto o sa moara in ultimul episod? Adica am vazut pe yutube ca naruto moare, dar oare e adevarat?

Răspuns Câştigător
| ピンク a răspuns:

1. Incearca sa te uiti la el toata ziua. Si eu m-am uitat doar toamna asta la Shippuden (mi-a luat cam 5-6 zile). Daca nu vrei asa, atunci cand te uiti la episoade, mai sari peste cateva minute, iar asa vei sti macar ce este esential.

2. Ti-as recomanda sa vezi serialul. In orice caz, daca esti atat de curioasa: nu, nu s-au sarutat inca.

3. Unii oameni spun ca dupa N. Shippuden va mai urma o serie numita N. Akippuden sau ceva de genul. In orice caz, nu este nimic sigur, deci nu avem de unde sa stim ce se va intampla la finalul acestei serii.

Succes! happy

2 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

1) Uita-te toata ziua la episoade, unul dupa altul. Eu am vazut aproape toate episoadele din one piece in cateva zile (vreo 500). Nu stiu cum e cu subtitrarea in romana, dar daca stii engleza, poti sa le urmaresti cu subtitrare in engleza. Episoadele noi care apar sunt subtitrate in engleza imediat si le poti vedea aici http://www.narutoget.com/

2) Urmareste anime-ul.

3) Se pare ca mai este o serie care va urma dupa shippuden, asa ca nu, nu moare.

| CRISS69TM a răspuns:

Dai filmul pe speed si-l vezi mai repede.