| anonim_4396 a întrebat:

Pentru fanii narutoo big grin Moare sakura in naruto shippuden? sigh sad [adica eu am vazt undva ca da! ink nu am vazt toate episoadele thinking]

5 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Nu moare(sunt sigur ca am mai raspuns la intrebarea asta).Nu moare in manga iar anime este facut dupa manga. Sper ca raspunsul meu sa te intristeze macar, pentru ca mai bine ar crapa odata si poate ca ar fi mai interesant anime/manga.

| AnnaDee a răspuns:

Iti spun sigur ca NU MOARE. E perfect in viata si tanjeste dupa Sasuke ca de obicei big grin

| MasterBoY1234 a răspuns:

laughing) Frate daca te-i uitat pe youtube alea is facute in power point de fani ca sa para ca se intampla asa dar nu e asa mah laughing in primul rand pers principale is naruto si sasuke ca e vorba despre ce li se intampla lor in serialul asta ori moare naruto ori sasuk ori nici unu nu te mai uita la toate prostiile pe youtube alea is minciuni pe animekage is toate de care vrei sa stii
P.S. : sper ca te-am ajutat love struck big grin happy

| Izumo a răspuns:

NU categoric nu moare!
Personajele principale de obicei nu mor mai ales daca au o legatura asa stransa cu Naruto...winking

| SusanuIonut9217 a răspuns:

Salut si eu sunt un fan foarte mare naruto. Sakura nu moare. Eu am vazut toate episoadele.