| Bibi16 a întrebat:

Buna!
Al patrulea(si ultimul film) din seria Amurg a aparut? Daca nu, cand o sa apara?

Răspuns Câştigător
| RalooKee a răspuns:

Nu e ultimul film. Sunt cinci in total. Urmatorul film Twilight Breaking Dawn Part 1 apare pe 18 noiembrie, anul curent.

6 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

"Twilight Saga Breaking Dawn" nu a aparut inca. Este impartit in doua parti: prima parte va aparea pe 18.11. 2011, iar a doua pe 16.11. 2012
A aparut trailerul primei parti. Il poti vedea aici: www.peteava.ro

| ramonikame a răspuns:

Zori de zi e ultima parte din seria amurg.prima parte din zori de zi apare pe 18 noiembrie, iar a doua in 2012.

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Nu este ultimul. De fapt sunt cinci filme, dar a IV-a carte era prea mare pentru a fi doar un film.
Partea a IV-a nu a aparut inca, dar o sa apara pe 18 noiembrie in acest an. Partea a V-a o sa apara anul viitor, tot in noiembrie.

| RudeGirl a răspuns:

Nu al 4-lea film nu a aparut este oficial ca ultimul Twilight adica Amurg in romana, o sa fie in 2 parti primul aparepe 18 noiembrie 2011 si ultimul in 2012

| AlexandraCroft a răspuns:

Nu.
Sunt 2 parti la al 4`lea film.
Primul apare la sfarsitul lui 2011.
Al 2`lea la inceputul lui 2012.happy

| iAvatar a răspuns:

Buna! Filmul il poti vedea in noiembrie. Ai trailerul aici : http://www.youtube.com/watch?v=6ecMoSpVfxg.