| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru astia mai nebuni (ca mine laughing ) care se uita la seriale cu yaoi (anime) am vazut de curand sekai-ichi hatsukoi si din cate am inteles sunt doar 2 sezoane (poate imi da cineva detalii daca povestea mai continua) oricum vreau niste anime yaoi dar nu vreau o lista sau ceva gen ca asa pot cauta si eu yaoi list si pam pam gata am. Vreau un anime tot ceva genul asta adica personajele sa fie bine realizate etc si vreau sa aiba sens actiunea si sa nu fie doar 2 episoade ca am vazut si kirepapa. Deci sper sa se gaseasca careva sa imi dea si mie exemple happy msss

Răspuns Câştigător
| 1flower a răspuns:

Nu cred ca mai continua ca si eu tot atat am vazut si daca te intereseaza este junjou romantica tot yaoi tot anime

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună,
Îți recomand Junjou Romantica, tot 2 sezoane are și Koisuru Boukun.In rest majoritatea yaoi urilor sunt scurte.
Uite aici câteva
Okane Ga Nai
Sensitive Pornograph ( e destul de ok)
Ai no kusabi
Boku no Pico
Boku no Sexual Harassment
Te mai poți uita aici
http://www.yaoiotaku.com/yaoi-anime.html
Sper că te am ajutat și vizionare plăcută.