| TeddyAn a întrebat:

Salutare. Am vazut in urma cu ceva timp un film insa nu imi aduc aminte numele acestuia. Era vorba de un grup de oameni blocati intr-o padure a canibalilor. Au cautat ajutoare insa au ajuns in casa lor si incet incet au fost vanati de canibali. Imi puteti spune numele filmului?

Răspuns Câştigător
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Drum interzis, sau drum inchis. una din astea.

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Wrong turn

| AndyCrimson a răspuns:

Eu stiu un film asemanator, dar parca nu era vorba de canibali, se numeste " Casa mortii". E de groaza, insa nu mai stiu daca era sau nu cu canibali. Sper ca te-am ajutat : *

| tomartzian a răspuns:

Cred ca e ori "Wrong Turn" sau "The Hills have eyes".