| TheDarkDragon a întrebat:

Am vazut ca mai sunt doar cateva saptamani din Ingeri pierduti. Vreau sa imi spuneti va rag ce episod a fost asta seara (de 5.11. 2013) si daca stiti cand va fi ultimul episod.

1 răspuns:
| RalucaRalu99 a răspuns:

Ultimul a fost superbb ca si anteriorul intra pe seriale online si undeva in dreapta scrie alte site cauta ingeri pierduti si al3-lea ep este cel care il vrei am vrut sa iti dau link, dar se pare ca nu pot! sper ca ti-am fost de folos funda? :*