| Sori2222 a întrebat:

Buna, am vazut cand eram mai mica un film cu un canibal si incerc sa l gasesc nu mi mai amintesc foarte multe dar stiu ca erau 2 frati o fata si un baiat si erau intr o cabana in padure si acolo mai era cineva, niste barbati si acei barbati i au batut si pe frate l a obligat sa si manace sora, si cand a creacut s-a razbunat pe toti si stiu ca pare pe unu il muscase de obraz. Mentionez ca filmul cred ca l-am vazut cam prin 2016-2017

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca zici de Hannibal Rising 2007.

https://www.imdb.com/title/tt0367959/?ref_=tt_sims_tt_t_9

Răspuns utilizator avertizat
| Sori2222 explică (pentru BlackBriliant):

N are niciun sens

| Sori2222 explică (pentru dullcat):

Chiar acesta este. Multumesc foarte mult. Il caut de foarte mult timp

| dullcat a răspuns (pentru Sori2222):

Cu placere.L-am vazut anul trecut, dupa celelalte filme cu Anthony Hopkins in rolul Hannibal si mi-a placut.