| BuBuBuBuBYYY a întrebat:

Am vazut un film acum ceva vreme..defapt i-am vazut doar inceputul.Era vorba despre un baietel, mama acestuia se culca cu barbatii pentru bani si un nebun o omoara in fata copilului sau. Ulterior..baiatul crescuse si era angajat la spital, era asistent la morga sau ceva de genul acesta.El devenise necrofil („face sex" cu mortii) si tot ce face filma cu telefonul. In plus l-a filmat pe un student la medicina cum vinde/cumpara droguri. Pana aici am vazut.Va-s ruga sa imi spuneti, daca stiti, cum se numeste acest film, dau funda.Va rog din suflet, chiar imi doresc sa-l vad. Multumesc frumos!happy

2 răspunsuri:
| Roxx_JaSsmine_1992 a răspuns:

Sincer nu stiu. Incearca saspui ceva despre baiat gen Baiatul necrofil