| laurikabrunetzik a întrebat:

am vazut un film mai demult genul comedie cu doi oameni care veneau din evul mediu si ajungeau in viitor cu ajutorul unor oase ce le aveau pe un fel de carton..si odata ce au ajuns in viitor faceau tot felul de nebunii nestiind ce inseamna fiecare lucru din viitorul nostru! mi-a placut mult si as vrea sa il revad! ma puteti ajuta va rog?

2 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Seamănă cu „Just Visiting" - Vizitatorii în America (2001), dar țin minte că au ajuns în viitor cu ajutorul unei poțiuni.
Oricum, http://youtu.be/z7t9nooYE_s
Numai bine.

| laurikabrunetzik explică (pentru Diabolique):

Nu e asta dar oricum iti multumesc..sa iti dau un indiciu mai clar, au ajuns in viitor si le-a dat cineva sa consume marijuana, apoi au baut apa din toaleta crezand ca este o cupa regalalaughing poate asa iti poti da seama.Multumesc