| iubiticalove22 a întrebat:

As dori sa imi spuneti si mie cateva filme de aventura, actiune si drama.
Va multumesc! happy happy

5 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2
Skyfall
The Expendables 2
Total Recall
Hugo
Extremely Loud & Incredibly Close
The Grey
Sherlock Holmes
Thor

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Ce zici mai bine sa te uiti la un serial! Decat filme deoarece dureaza mai mult. Iti recomand Jurnalele Vampirilor despre vampiri dar si despre un superb triunghi amoros. Sau Pretty Little Liars care este vorba despre 4 fete care-si impartasesc secretele unei fete, care va muri iar dupa inmormantare ele incep sa primeasca msj de la cineva care le va da in vileag toate secretele pe care numai fata moarta le stia.

| iubiticalove22 explică (pentru XoxoGosippGirloxoX):

Suna foarte interesant, multumesc happy

| XxTooGooDxX a răspuns:

Actiune :
never back down 1 2
undisputed 2 3
transporter 1.2.3
safe
the expendables 1 2
fearless
ong bak
ip man 1 2
Drama :
The last song
a walk to remember
keith
the vow
dear john
its a boy girl thing
ted
the proposal
frends with benefits
astea mi le amintesc daca e o sa iti mai zic