| AndreeKisS a întrebat:

Bunahappy as vrea sa imi fac propriul meu serial de anime pe internet. Cine imi explica pas cu pas fundita :X

Răspuns Câştigător
| DodoPunkt a răspuns:

Problema este ca ea are nevoie de un program de creat desene anime, ea le deseneaza dar nu le poate face animate incat sa para un video. Poti desena in WMM? Nu l-am folosit niciodata...

4 răspunsuri:
| DodoPunkt a răspuns:

Nu stiu un program de desenat si creat video dar ti-as recomanda sa faci benzi desenate. Iti poti crea un blog si le publici prin intermediul lui. Daca decizi sa-ti faci blog si vrei ajutor spune-mi iar cu indexatul blogului te ajut eu si te sustinwinking

| DodoPunkt a răspuns:

Merci pentru raspuns castigator :*

| arisss a răspuns:

1.Fa-ti cont pe youtube
2.Descarca Windows Movie Maker(nu ii cel mai bun program de facut video-uri dar ii cel mai usor de folosit).
3. Odata creat video-ul, il incarci pe youtube si cand s-a incarcat complet, primesti link-ul la care poti viziona episodul respectiv(iar apoi il "raspandesti" la prieteni)

| DodoPunkt a răspuns (pentru arisss):

Problema este ca ea are nevoie de un program de creat desene anime, ea le deseneaza dar nu le poate face animate incat sa para un video. Poti desena in WMM? Nu l-am folosit niciodata...

| Gagicaru a răspuns:

Kid nebun mai bine fai altceva