| Aisha a întrebat:

as vrea sa imi spuneti si mie niste filme de dragoste in care la sfarsit unul din personaje moare. Am vazut: A walk to remember, remember me, sweet november, titanic si love story. As vrea altele daca stiti si daca exista. multumesc.

6 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

Ai vazut Titanic?

| AiEnmaYuuki a răspuns:

Joe black...Trebuie sa-l vezi, e minunat.Sigur plangi la sfarsit.Te tine in ras aproape tot filmul si apoi la sfarsit...Si ai putea sa te uiti la "Romeo si Julieta" filmul, si la "The notebook-2004",asta e diferit, dar eu zic ca merita.Vizionare placuta

| deeeeea1 a răspuns:

One day

| LyLy84 a răspuns:

If only, Keith.

| ツTeddyBear a răspuns:

Ce cauti tu se numeste DRAMA. Incerca filme online dragoste drama. Poate o sa-ti placa cevawinking

| Ialinad a răspuns:

Incearca P.S I love you