| notsurewhoiam a întrebat:

Imi spuneti niste filme asa care chiar merita vazute ceva cu adolescenti in genu a walk to remember...in afara de the notebook si sweet november de dragoste as vrea daca nu si comedie orice e binevenit in afara de horror

3 răspunsuri:
| îîîîîî a răspuns:

Sydney White and the Seven Dorks! se afla printre filmele mele preferate...

| Lavynyku a răspuns:

Iti recomand cu mare drag CHARLIE SAINT CLOUD ( te face sa plangi), WATER FOR THE ELEPHANTS ( actorii principali sunt Robert Pattison si Reese Whiterspoon), DEAR JOHN (e de genul filmelor enumerate de tine), IF ONLY (neaparat sa il vizionezi, e de dragoste si e ffffoarte fain filmul) si cateva comedii ca mie mi-au placut foarte mult : I LOVE YOU PHILLIP MORRIS, GROWN UPS, THE HANGOVER 1 SI 2 (dementiale). Toate filmele sunt din 2009-2010-2011. Sper ca ti-am fost de folos, sa-mi dai un raspuns daca ti-au placut.

| BeatriceNote a răspuns:

Easy A, the piano