| oana_8080 a întrebat:

As vrea si eu niste filme romantice la care sa plangggg.
PS:fara:A walk to remember, Remember me, Titanic, Sweet november, The Notebook pentru ca le-am vazut.
Funda pentru cel mai bun/cele mai bune filme recomandate.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marley and me
my name is khan
charlie st. cloud
guess who
august rush

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| KatherineVonDrachenberg a răspuns:

The last song
Keithwinking

| alexmircescu13 a răspuns:

Daca nu l-ai vazut inca, Hachiko - a dog's story are efect garantat. Mai grozav decat curatatul unui sac de ceapa!

| oana_8080 explică:

Mersi pentru sugestii...le voi vedea si apoi voi da fundita

| oana_8080 explică:

My name is khan si if only le-am vazut.din my name is khan poti invata o lectie de viata extraordinara.

| oana_8080 explică:

Iar cel cu animalele, nu sunt eu o iubitoare de animale, dar cred ca o sa il vad pentru ca am o verisoara care e inebunita dupa animalute.

| oana_8080 explică:

Keith l-am mai vazut e foarte fain si ciudat in acelasi timp, iar la the last song nu ma uit pentru ca nu imi place actrita(fara suparare pentru fanii hannah montana sau miley cyrus)

| georgyya a răspuns:

Nu este romantic, dar iti indeplineste faza cu plansul. Filmul se numeste Eight Below (Minus 25 grade). Cel putin eu am plans la el.

| Cristinne_3572 a răspuns:

Fireproof

| Eusinimenialtabuzz a răspuns:

Eu am plans la Love Story, Mia placut si Top Gun :X :X

| Eusinimenialtabuzz a răspuns:

Buna am reventit deci Top Gun,Ghost(o poveste de dragoste uimitoare care trece granitele vietii si a mortii foarte frumoasa parearea mea),Love Story, Serendipity,
The curious case of Benjamin Button(Te lasa sa vezi cat de tragica e iubirea si viata si cat de inexorabila trecerea timpului, nu conteaza in care sens…), A million dollar baby(O poveste incredibila, un film dramatic, cu un sfarsit tragic si impresionant)

Cam Atat pe moment pup si Bafta:X