| AlexiaB a întrebat:

As vrea sa ma ajutati si pe mine.
mi-a povestit o colega de-a mea ca a vazut un film dar numai stie cum se numeste...
Este vorba despre un barbat care este jumatate om, jumatate caine...
Daca ma poate ajuta cineva.
Multumesc:*. Dau funda bineinteles!:*

5 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

E o comedie... l-am vazut, dar chiar nu mai stiu cum se numeste.

| geoka23 a răspuns:

Nu stiu sunt multe filme de genu daca este din 2010 the wolfmansi mai sunt cum ar fi :bad moon 1996, dog soldiers 2002, the twilight 1, 2, 3.si multe altele pentru mai multe filme incearca cinemagia.ro

Răspuns utilizator avertizat
| REDSQ a răspuns:

Jumatate om- jumatate lup ---> Twilight Saga e o trilogie (1, 2, 3)

| rushy a răspuns:

Sunt o gramada de filme cu varcolaci, nu stiu la care te referi tu... mai detaliaza