| euu33 a întrebat:

As vrea sa ma uit la un film gen Titanic. Vreo idee?happy

4 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Da, uită-te la "Memoriile unei gheişe". Este un film destul de trist, cu o acţiune impresionantă şi palpitantă.
Mie mi-a plăcut foarte mult.
Pa-pa.

| Mokaxoxo a răspuns:

A walk to remember.
Este un film minunat despre un baiat gen "bad boy" se indragosteste de o fata tocilara.Finalul este foarte trist.

| Anca2999 a răspuns:

The host, the notebook, remember me, if only ( asta e mai socant) in rest toate sunt drame

| Andrei_Pintea_1992 a răspuns:

Daca vrei gen drama iti recomand the notebook, the pianist, hachiko si inchisoarea ingerilor