| elenaai a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti la ce alte seriale va mai uitati in afara de The vampire diaries, Grey's anatomy, The secret circle, Gossip Girl, True blood, Teen wolf, Lost si House. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Private Practice
Glee
Community
American Horror Story
How I Met Your Mother
2 Broke Girls
Moder Family
Pretty Little Liars
New Girl
Doctor Who
Hot In Cleveland
Mad Men

8 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Supernatural, Heroes, The mentalist, Dexter, Terminator: The sarah connor's chronicles, The walking deadwinking sunt genuri diferite

| LoL a răspuns:

Ghost whisperer, CSI:ny, Fringe, Lost

| roxanarooxy a răspuns:

Supernatural(inspaimantator) sau un film pulbere de stele dar nu e serial. funda?

| InVisible99 a răspuns:

Supernatural si White Collarwinking

| Downfall a răspuns:

Internatul, Friends, Ghost Whisperer, CSI NY, Medium, şi nu-mi mai vin în minte acum...
P.S.:Ador TVD big grin

| mihai19d a răspuns:

La,,Supernatural,, e cel mai tare

| BloodLine a răspuns:

Pretty Little Liars.

| Nicole88 a răspuns:

Dark Angel. chiar daca are 2 sezoane.mie imi place tongue