| Cam3lya a întrebat:

Buna,as vrea sa vad un film de dragoste..as vrea sa fie cu o adolescenta care se indragosteste de profesorul ei, dau funda pentru cel mai bunhappy

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Singurulpe care-l stiu este Daydream Nation....Aici il poti vedea online: http://divxonline.biz/drama/4266-daydream-nation.html

(dar te anunt ca mie nu mi s-a parut cine stie ce)

Totusi, vizionare placuta!

15 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Iti trimit cateva:
Twilight (2008)

New Moon (2009)

Eclipse (2010)

Ice Age: Dawn of the Dinosaurs (2009)

Camp Rock 2: The Final Jam (2010)

High School Musical 3: Senior Year (2008)
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011)

Prince of Persia: The Sands of Time (2010)

My Mom's New Boyfriend (2008)

Step Up 3D (2010)

Another Cinderella Story (2008)

Camp Rock (2008)
The Ugly Truth (2009)

A Walk to Remember (2002)

The Rebound (2009)

The Bounty Hunter (2010)

Remember Me (2010)

P.S. I Love You (2007)
spor la vizionare!

| Silviu591 a răspuns (pentru superdorex):

Ba baiatule.tu ai vazut ce fel de film a cerut ea?

| superdorex a răspuns (pentru Silviu591):

Mai baiatule dar tu ce esti avocat sau postar? Daca erai asa de destept ii dadeai raspunsul nu sa vii sa te dai interesant aici!

| Silviu591 a răspuns (pentru superdorex):

Postar? laughing ce arhaisme folosesti?
pai ti-am zis asta ca ai fost total pe langa.i-ati dat si tu niste filme (primele 7 chiar foarte gay) pe care le-ai vazut si tu recent si ai zis hai sa le bag..chiar daca nu au nicio treaba. daca faci o treaba macar fa-o cum trebuie..nu doar asa sa fie facuta

| superdorex a răspuns (pentru Silviu591):

Am uitat ca tie posta ti-o aduce instalatorul! Foarte inteligent esti, iar de pe urma mea sa stii ca se vede, am un baiat ca tine dar mult mai inteligent! laughing Tu? Posibil sa te uiti la astfel de gen de filme...esti un fluiera vant care a cazut din copac si cauta sa se faca interesant, din pacate ca tine sunt o multime si stii cum se numesc? PLEAVA SOCIETATII in care traim, atat stii sa faci umbra, in rest esti un mare trecator prin viata!

| Silviu591 a răspuns (pentru superdorex):

A da..esti tata..foarte frumos..esti vreun somer care nu are ce face pe acasa si pierde timpul pe internet incercand sa dea "sfaturi" laughing cred ca esti foarte mandru de ce ai realizat in viata asta. hai..la revedere

| superdorex a răspuns (pentru Silviu591):

Sa stii ca nu sunt somer si nu am fost vreodata, sunt doar un pic obosit dupa garda de noapte... da sa stii ca multi tineri ca tine au nevoie de sfaturi de la oameni cu experienta, dar tu esti prea plin de tine sa fii luat in seama! Da, daca ai realiza un sfert din ceea ce am realizat eu si tu ai fi mandru! Data viitoare incearca sa gandesti inainte de a sari si a improsca cu noroi in jur! Si inca ceva, mai rupe din mandria si trufia ta de prost gust pe care o emani! Multa bafta.

| Silviu591 a răspuns (pentru superdorex):

Crede-ma, am de la cine invata, nu de la oameni ca tine, care sar cu jigniri dupa ce li se atrage atentia ca au gresit, dupa ce te-am intrebat daca ai citit ce fel de filme a cerut fata puteai sa raspunzi frumos, te durea? te deranjeaza ca cineva iti atrage atentia ca ai gresit? se pare ca tu esti cel care este prea plin de el, ai 45 de ani, dar sa stii ca nu se vede, te comporti ca un copil de 14 ani

dupa garda de noapte, nu? da..imi dau seama cate ai putut realiza, "felicitarile" mele

| Shining a răspuns (pentru superdorex):

Tipule,ea nu vrea sa vada orice film, vrea ceva anume. Asa ii dau si eu o gramada de filme care imi plac, dar ei nu o sa ii fie de folos, fiindca nu cauta ce i-ai dat tu. Daca vrei sa ajuti macar fa-o cu cap si pune'ti ochelarii cand citesti intrebareawinking

| superdorex a răspuns (pentru Silviu591):

Mai fluiera vant, nu nu ai de la cine invata, pentru ca esti depasit! Daca erai asa de inteligent cum te crezi, de ce nu i-ai zis fetei ce filme vrei sa-i recomanzi? Dar tu ai gasit teava pusa si ai inceput sa sufli...gata termina, ca tine am fumat in viata, nu iti mai ridica fustita in sus ca nu are rost! Dar tu mai citeste odata raspunsul sau intrebarea ta idioata pe care ai postat-o:,, Ba baiatule.tu ai vazut ce fel de film a cerut ea? " Aici cu cine vorbeai? ...asa atragi atentia cand cineva greseste? Se vede ce fel de gandire ai! Stai linistit in mocirla ta ca nu am sa ma cobor niciodata la nivelul tau!

| superdorex a răspuns (pentru Shining):

Si de ce nu i-ai dat? Tu ti i-ai pus de imi raspunzi?

| Silviu591 a răspuns (pentru superdorex):

laughing te-ai suparat? a fost greu serviciul aseara? te-a intrerupt cineva din statul degeaba si ai venit nervos acasa?
chiar am de la cine invata stai linistit..si crede-ma.n-ai "fumat" ca mine.

| Silviu591 a răspuns (pentru Shining):

Asta incercam sa-i fac si eu sa inteleaga.dar degeaba.e dus omul

suntserios
| suntserios a răspuns:

Exista profesori in Ice Age?

| SentimentalConsil a răspuns:

Nu cumva asta ti se intampla si tie?