| Alyxutza001 a întrebat:

as vrea si eu niste filme horror! funda happy

10 răspunsuri:
| MyhaXMaya a răspuns:

THE GRUDGE:Karen este o studenta care a venit in Japonia cu prietenul ei care si-a gasit un post de lucru important. Ea se angajeaza ca asistent social si incepe activitatea tinandu-i locul la o infirmiera care nu s-a mai prezentat la lucru. Ea ajunge la casa atribuita, unde trebuie sa aiba grija de o femeie in varsta din America, pe nume Emma care este intr-o stare catatonica, in timp ce restul casei pare pustie. In timp ce are grija de femeia batrana si bolnava, Karen aude scartaieli de la etaj. Cand merge ca investigheze, ea da de o figura supranaturala mult mai ingrozitoare decat si-ar putea imagina.
In acea casa un lant de evenimente terifiante a luat nastere rezultate de la un rau terifiant care s-a nascut cu ani in urma. Cu cat mai multi oameni mor, Karen este trasa in ciclu horror si descopera secrete ale bestemului razbunator care a prins radacini in acea casa. Acum ea trebuie sa il opreasca inainte sa fie prea tarziu.
THE RING:O caseta video ii sperie pe oamenii unui oras de pe coasta de vest. Caseta contine o serie de imagini ciudate si tulburatoare si, dupa ce le vizioneaza, multi oameni primesc un telefon necunoscut prin care sunt averizati ca vor muri in sapte zile. Cativa tineri care vizioneaza caseta in timpul unei mini-vacante la o cabana primesc apelul cu averizarea, insa nu-l iau in seama si toti mor in aceeasi noapte. Rachel Keller este un jurnalist care s-a decis sa investigheze problema. Ea gaseste cabana din munti si vizioneaza caseta. Dupa ce primeste apelul, Rachel isi da seama ca trebuie sa rezolve cazul in mai putin de o saptamana.
GHOST SHIP:O echipa de recuperatori de vapoare primeste o oferta tentanta de a recupera o epava si anume linerul de lux Antonia Graza, fara a sti exact in ce anume se implica. Se pare ca cel care ii angajeaza este trimisul vaporului, fantoma care cauta noi victime. Echipajul de pe Arctic Warrior ajunge pe vaporul fantoma, care ii prinde intr-o capcana si apar o serie de evenimente neplacute, in urma carora supravietuieste o singura persoana.
Sper sa-ti placa. happy

| cristina117 a răspuns:

Sinister, Hold your breath, Drag me to hell, The cabin in the woods, The woman in Black, Dead silence, Masacrul din texas, Priest, The exorcist, Saw I, II, III, IV, V, VI, VII laughing Toate sunt fainewinking

| Aldea_Ana_Maria_1992 a răspuns:

Pai ar fi:Saw toate partile, American Mary, The excorcist, Wrong turn(1 sau2),Mama,The descendent, The twins, The purge. Sper sa-ti placa!

| Fluffy123 a răspuns:

Buna! Uite:

Home sweet home, iti recomand sa il incerci pe acesta.Nu o sa mai dormi noaptea. Poate nu o sa ai cosmaruri cu el. Funda?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Fluffy123):

Chiar te-ai speriat la filmul asta? :O

| Fluffy123 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Tu nu te-ai speriat, sau nici nu l-ai vazut?

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Fluffy123):

Normal ca l-am vazut, altfel nu comentam
nu prea m-am speriat... cateva sunete m-au speriat pentru ca aveam boxele date tare

| Fluffy123 a răspuns (pentru Th3AbSinTh3):

Cam asta a fost si la mine! Boxele erau problema.

| melisa13 a răspuns:

Mama
The Exorcism Part 2
Insidious
The Unborn
Hatchet 3
Dark Skies
Funda