| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum se numeste un film.Era mai demult pe ProTv unul in care o femeie si doi barbati plecau pe o insula pustie. Unul dintre ei era sotul femeiei si o viola acolo sad iar celalalt se indragostise de ea si au facut dragoste.Nu mai stiu cum se numea sigur dar stiu ca au ramas acolo pe insula aceea pustie si au trebuit sa se descurce cum pot.Barbatul care s-a indragostit de femeie vana peste si se scufunda si il manca cu ea.
Scuzati descrierea ca nu ma descurc prea bine si nu imi aduc bine aminte dar chiar vreau sa-l mai vad inca odata.Scuzati categoria.Este urgent si dau funda happywinking

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

Three 2005

3 răspunsuri:
| CEl8oo a răspuns:

Poate "Laguna Albastra "

| alicecurtis a răspuns:

In film juca cumva Madonna?!

| justgirl1612 a răspuns:

Croaziera! Daca nu ma insel