| Xtr3Me98 a întrebat:

Salut cum se numea filmul aela in care niste adolescenti rapesc o blonda o duc in padure cu gandul de a o viola iar aceasta ii omoara pe toti iar la final cand ajunge acasa isi impusca sotul ...ma scuzati daca nu am spus toate detaliile dar nun il stiu prea bine...

3 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

Un singur film de genul imi vine in minte. I spit on your grave (din 2007 sau 2010 parca)

| Xtr3Me98 explică (pentru M25M):

Am zis ca era blonda laughing dar oricum nu e nici pe departe de filmul ala

| M25M a răspuns (pentru Xtr3Me98):

Atunci The last house on the left?
https://www.youtube.com/watch?v=sl2lmFPBGN8