| Iℓℓy a întrebat:

Astazi am vazut la HBO Luna Noua si Eclipsa (cand a aparut si Amurg)(din Twilight) Intrebare pentru cei care au vazut macar unul din filme, care este personajul vostru favorit? Al meu Jesper, apoi Alice. Ziceti-va parerea.

Răspuns Câştigător
| Baky a răspuns:

Ador fulmulove struck:Xlove struck. abia astept ultima parte. Si personajul favorit... edward si bellaX: si apoi jasper si alice:X...

5 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Eu il adooor pe Jascob love strucklove strucklove strucklove struck

| Zuzy244 a răspuns:

Edward este super dragut il plac la nebunie,Alice, Bella, Jacob:Xastia sunt toti care imi plac
Acum astept filmul breaking dawn ca vad ca Bella se va casatori cu Edward si presupun ca o s-o transforme si pe ea in vampit
Debia astept:*Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alice, pe primul loc. E un personaj fermecator.

| Iℓℓy explică:

Multumesc pentru raspunsuri. Imi plac raspunsurile care ii au pe Jacob, Jasper si Alice. Abia astept ultimele 2 filme( Zori de zi e in 2 parti). Am uitat niste personaje care imi plac. Esme, Carleslie si Emmet.

| Ralukutz_9735 a răspuns:

Personajele mele preferate sunt:In primul rand Edward si Bella
apoi Alice si Jesper...cam atat!:*