| KyuzoFire a întrebat:

astazi voiam sa va intreb despre full metal alchemist /full metal alchemist brotherhood si guilty crown.

deci,prima intrebare,stiu ca multi v-ati uitat la FMA si FMAB,imi spuneti si mie daca sunt doua sezoane a aceluiasi anime sau sunt doua anime-uri diferite cu aceleasi personaje si cum sta treaba va rog?

si a doua este pentru fanii guilty crown,nu stiu daca sa ma apuc de el, merita?

1 răspuns:
| AnDrEy_8110 a răspuns:

FMAB este o continuare a FMA, deci sunt doua serii diferite(prima rulata in 2001-2003 si ultima in 2009-2010).