| BiancaFn a întrebat:

Aveti sa-mi spuneti si mie cateva seriale asemanatoare cu Gossip Girl sau 90210?(adica cu adolescenti si dramele dintre ei).
Inafara de : Pretty Little Liars, The Vampire Diares, The Secret Circle sau One Tree Hill deoarece le-am vizionat deja laughing.

Funda!
Multumesc big grin.

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Britannia High
New girl
Glee
The nine lives of Chloe King
True blood
Girls

8 răspunsuri:
| M25M a răspuns:

The O.C.

| Andeuta a răspuns:

Si Teen wolf

| foreveryou a răspuns:

Ahh, chiar ma pregateam sa-ti spun cateva dar le-ai mentionat mai sus ca le-ai vazut deja :)) oricum ai putea sa ma ajuti cu intrebarea mea? ''http://www.tpu.ro/......-si-bun/'' :o3 daca l-ai vazut...

| BiancaFn explică (pentru foreveryou):

Incearca pe vplay thinking la pll nu prea m-am uitat de pe la ep.13-14 din sz.3

| foreveryou a răspuns (pentru BiancaFn):

Sa te uiti, am vazut episodul 18 si se intampla multe lucruri ciudate
si misto happy

| Shine_Alexaa_1990 a răspuns:

Grey’s Anatomy
Dexter
Heroes
Smallville
Just My Luck.

| M25M a răspuns (pentru Shine_Alexaa_1990):

Serialele Grey's Anatomy si Dexter numai cu adolescenti nu sunt laughing

| BiancaFn explică (pentru M25M):

Mda, si eu stiam ca Grey's Anatomy e cu doctori, dar mnah laughing